Pomoc on-line

Proponuję Państwu wpółpracę zdalną, opartą na pogłębionym wywiadzie i analizie zachowania psa widocznym na filmach i za pośrednictwem transmisji LIVE.
Praca online związana jest ze ścisłym i stałym kontakcie z Opiekunami psa, z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji. Kilkuletni okres pandemii spowodował udoskonalenie technik pracy zdalnej i potwierdził jej realną skuteczność.

Konsultacja i opieka zdalna sprawdza się w wielu trudnych sytuacjach na równi z pracą bezpośrednią – a czasem nawet przewyższa bezpośredni kontakt, ponieważ swoją fizyczną obecnością nie wpływam na zachowanie psa (co często ma miejsce w przypadku spotkań bezpośrednich – Opiekunowie dziwią się wówczas: „przy pani mój pies nie pokazuje swego zwykłego zachowania”).

Dzięki formule online możliwa jest pomoc w wielu trudnych sytuacjach niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania: współpracuję zarówno z Opiekunami i ich psami w Polsce, jak i mieszkającymi poza granicami kraju.


Decyzja o podjęciu współpracy w wersji online poprzedzona jest zawsze wyczerpującą wstępną rozmową telefoniczną – aby mieć pewność, że dany problem może być skutecznie rozwiązany w pracy zdalnej.
Następnie ustalamy harmonogram współpracy oraz termin pierwszej właściwej kilkugodzinnej konsultacji online.

Pierwsze spotkanie-konsultacja behawioralna online trwa zwykle ok. 4 godzin – to długie spotkanie za pośrednictwem wybranego komunikatora i/lub telefonu.
Obejmuje gruntowny wywiad i szczególową analizę nadesłanych filmów – ukazujących zachowanie psa w warunkach domowych oraz poza domem, a także relacje rodzinne psa z jego Opiekunami i Domownikami.

Na podstawie zebranych informacji, wyjaśniam przyczynę problemów i przedstawiam propozycję przeciwdziałania i naprawy sytuacji – otrzymują Państwo szczegółowy plan działania.

Cena konsultacji początkowej wraz z całomiesięczną współpracą i nielimitowanym kontaktem to 250 zł. Opłatę proszę wnieść przelewem na konto bankowe przed terminem pierwszego spotkania-konsultacji, WYŁĄCZNIE po ustaleniu terminu i formy spotkania.

Bank PKO BP Inteligo 50 1020 5558 1111 1435 0650 0001

W TEJ CENIE OTRZYMAJĄ PAŃSTWO:
* spotkanie on-line obejmujące gruntowny wywiad behawioralny i analizę materiałów filmowych, a także szczegółowe omówienie sytuacji i wydanie zaleceń
* Raport – plan pracy z Państwa psem / plan terapii behawioralnej oraz materiały instruktażowo-szkoleniowe dopasowane do potrzeb i możliwości Państwa psa, wysyłane e-mailem po konsultacji
* późniejsze stałe WSPARCIE telefoniczne i/lub mailowe w procesie pracy z psem, w tym także niezbędna korekta lub modyfikacja zaleceń w przypadku problemów z wdrożeniem jakiegoś punktu planu terapii. W razie potrzeby doradzam jak stosować zalecane zmiany i prowadzić treningi, jak unikać błędów, a także motywuję do dalszych działań. Opieka pokonsultacyjna wliczona w cenę spotkania obejmuje okres 30 dni (miesiąca) od daty konsultacji.

Forma dalszej współpracy jest zawsze ustalana indywidualnie – czasami wystarczające jest jedno spotkanie wraz z późniejszym wsparciem i kontynuacją opieki zdalnej.
Przedłużenie pełnej opieki online (spotkania LIVE, kontakt telefoniczny i mailowy w miarę potrzeby) to koszt 200 – 250 zł za każdy kolejny miesiąc współpracy, w zależności od ustalonego zakresu.

Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Instagram

Error validating access token: Session has expired on Monday, 07-Aug-23 21:25:45 PDT. The current time is Tuesday, 23-Jul-24 10:15:50 PDT.