Pomoc on-line

W czasie epidemii koronawirusa proponuję Państwu nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny sposób pomocy w psich problemach: rozbudowane i wyczerpujące konsultacje behawiorystyczne online, oparte na pogłębionym wywiadzie telefonicznym i analizie materiałów filmowych dot. Państwa psa.
Otrzymują Państwo szczegółowo rozpisany Indywidualny Plan Pracy z Psem i dalsze stałe wsparcie (nielimitowany kontakt telefoniczny/mailowy).

Opisana poniżej pomoc to koszt 150 zł .

Jeśli szukają Państwo pomocy:

1. Proszę o kontakt TELEFONICZNY – podczas rozmowy omówimy wstępnie problem i wspólnie ustalimy sposób pomocy Państwu.
2. Proszę o nagranie i przesłanie filmików przedstawiających problematyczne zachowanie psa oraz Państwa postępowanie z psem (zabaw, komend, nagradzania, chwalenia, ew. karcenia, momentów sprawiających problemy, nietypowych zachowań psa).
3. Przesyłam Państwu na maila numer konta.

4. Po zaksięgowaniu wpływu na konto, w ustalonym wspólnie terminie odbywamy długą, wyczerpującą rozmowę telefoniczną, obejmującą nie tylko pogłębiony wywiad, ale także analizę nadesłanego materiału filmowego i omówienie sposobu dalszej pracy z psem.

Optymalnie: rozmowa przez zestaw głośnomówiący/głośnik (tak, żeby mogli brać udział w tej rozmowie wszyscy domownicy) lub połączenie wideo przez aplikację Messenger lub ClickMeeting.
Czas rozmowy: 2-3 godziny. Na podstawie tej rozmowy zostanie rozpisany dla Państwa Indywidualny Plan Pracy z Psem – materiały zostaną przesłane do Państwa mailem w ciągu 2-3 dni.

5. Proszę o:
– uważne zapoznanie się z nimi,
– próbę zastosowania i
– przygotowanie listy pytań i wątpliwości.
6. Następnie proszę o pozostanie w stałym kontakcie telefonicznym/mailowym, żebym mogła służyć wskazówkami, pomocą w korygowaniu psiego zachowania i na bieżąco odpowiadać na wszelkie Państwa pytania.

Gdyby w przyszłości była potrzeba (z Państwa strony) i możliwości (stabilna i bezpieczna sytuacja epidemiologiczna), chętnie spotkam się z Państem i Państwa psem bezpośrednio.
Wtedy cena spotkania wynosić będzie 100 zł (jak za zwykłe drugie spotkanie).